O nas

KIM JESTEŚMY?

Instalatorzy CD teletechnika na inwestycjiŚwiadczymy usługi w zakresie szeroko pojętych instalacji elektrycznych i teletechnicznych już od ….r. Przez ten czas nieustannie podnosimy kwalifikacje i aktualizujemy wiedzę, gdyż jest to niezwykle dynamiczna branża, a naszą misją jest zapewnienie optymalnych i nowoczesnych rozwiązań, które przyniosą oszczędności naszym klientom.

 Większość naszych realizacji to budynki użyteczności publicznej oraz budownictwo wielomieszkaniowe. W skład naszej kompleksowej oferty wchodzą: wykonie projektu instalacji, wykonanie instalacji, dokonanie pomiarów, serwis i konserwacja, sporządzenie instrukcji eksploatacji i obsługi, szkolenia pracowników, a także inne usługi na specjalne życzenie klienta. Wspieramy inwestora swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie realizacji inwestycji, uwzględniając jego potrzeby i trendy rynkowe.

Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, która podchodzi do wykonywanej pracy z pasją i należytą starannością. Stawiając na nieustanny rozwój z entuzjazmem podejmujemy się trudnych i nietypowych zadań. 

W relacjach biznesowych kierujemy się lojalnością i partnerstwem. Wierzymy, że to składa się na nasz wspólny sukces.